Romanian Club Hits

cea mai nouă muzică de club

Mamasita – Love Session

Mamasita Love Session
Daca in urma cu un an ai fost prins in vraja ‘Quiero mamasita fais favor’, acum iti spunem ca Mamasita s-a intors pentru tine si iti aduce ‘Love Session‘.

Mamasita este un nou proiect dance pe piata muzicii romanesti si reprezinta un produs ce poarta semnatura Narcotic Creation Studio. Narcotic Sound se arata foarte increzatori in evolutia acestui proiect si ne promit ca ii vor acorda intotdeauna o atentie deosebita.
Asa cum v-ati dat seama, numele proiectului a fost dat dupa hitul verii 2010 – ‘Mamasita‘ – , iar vocea feminina este aceeasi cu cea a single-ului ‘Dança Bonito‘.

Numele ales se potriveste perfect cu atitudinea si vocea pe care artista le poseda. Ne-a demonstrat ca indeplineste toate criteriile pe care trebuie sa le aiba o adevarata Mamasita si ne simtim norocosi ca face parte din echipa noastra’, declara Narcotic Sound.

‘Love Session’, prima piesa a Mamasitei te indeamna sa savurezi la maximum aceasta vara, o vara pe care iti recomandam sa o traiesti la cele mai fierbinti cote.

Narcotic Sound va pregateste o multime de surprize in urmatoarea perioada, pentru a fi la curent, keep in touch on Facebook Fan Page!

What You Waiting For, Give It Up For Narcotic Sensation!


Mamasita – Love Session


Narcotic Sound presents Mamasita – Love Session (Club Version)

Artwork: Griffo

13 thoughts on “Mamasita – Love Session

   1. Am adaugat-o in playlistul meu pentru weekendul acesta,vreau sa vad cum reactioneaza publicul…aveti cel mai tare site pentru muzica romaneasca

     1. Sincer am ramas putin uimit…pentru ca…cand pui in club o piesa noau lumea prima data nu danseaza…dar cand am pus sambata piesa….au sarit in sus frate…apoi ai venit la mine si mau tot intrebat cum se numeste piesa…:)) …oricum nu o scot din playlistul meu(e prea tare)

  1. Colaborarea cu Christian D. nu s-a incheiat, peste cateva zile se va lansa cel de-al treilea single. Mamasita este un nou proiect Narcotic Sound, pentru care baietii au compus piesa ‘Love Session’.

 1. Salut , caut si eu o melodie . Stiu doar versurile – gitana gitana gitana – trompete etc . Daca o stie careva , il rogf sa-mi lase un reply la acest post

Lasă un răspuns